+371 26 439 102
info@kelts.lv
Darba laiks
P. - Pk.: 08.00 - 17.00

Produkcija

Produkcija

Grīdas Dēļi no dabīga koka ir grīdas segums, kuru jau gadu simtiem izmanto mājās, pirtīs, vasarnīcās, lauku un pilsētas mājās un dzīvokļos, administratīvajās telpās, pilīs un citur. Tie rada mājīguma un siltuma sajūtu, bet to patīkamā koka smarža atgādina par grīdas dēļu dabīgo izcelsmi un dabas tuvumu tieši jūsu istabā vai citā telpā. Īsti koka grīdas dēļi kalpo arī kā siltuma izolators. Pa to ir patīkami staigāt arī plikām kājām pat aukstajos ziemas mēnešos. Pilna spunde nozīmē, ka dēļa vienā pusē visā garumā ir tapa, bet otrā pusē pa vidu – attiecīgi ligzda. Šādā savienojumā dēļi nevar izvirzīties no kopējās plaknes. Grīdu klājot, dēļus ar speciāliem ķīļiem cieši sadzen kopā. Koka grīda joprojām ir vērtība, tādēļ ļaudis, joprojām labprāt izvēlas masīvkoka grīdas dēļus.

Apdares dēļi jeb vagondēļi ( vagonka )ir domāti kā iekšdarbiem tā arī āra darbiem. Dēļi ir paredzēti, lai apšūtu jūsu privātmāju, lauku māju, vasarnīcu vai pirti. Tas liks tām izskatīties acīm tīkamāk. Veicot iekšējo apdari pirtīm, vasarnīcām vai lauku mājam tas radīs mājīguma un siltuma sajūtu.  

Terases dēļus piedāvājam ar smalki rievoto virsmu pret slīdēšanu lietus laikā. Dēļi ir paredzēti likšanai uz lāgām. Ir iespēja izvēlēties imprignētus vai neimprignētus dēļus.

Zāģmateriāli
Pie mums var iegādāties arī visa veida neēvelētus un ēvelētus kokmateriālus, kas ir paredzēti kā lāgas ieklāšānai zem grīdas dēļiem vai Terases dēļiem.